Ласкаво просимо на сайт компанії ПП "ТЕК-ГРУП"!

Хто такий митний брокер? 

Поняття «митний брокер» знайоме західному світу вже більше ста років. У країнах колишнього СРСР ця професія з'явилася тільки з розвалом Союзу, швидко зайнявши одну з лідируючих позицій на ринку праці. Так хто ж такий «митний брокер»?

Митний брокер - це посередник, який представляє інтереси замовника в митниці, здійснюючи митні операції від його імені. В обов'язки брокера входить «митне оформлення», тобто декларування товарів і транспорту, надання митниці необхідних документів, пред'явлення декларованих товарів, а також оплата всіляких зборів і платежів.

Переваги використання митного посередника очевидні: підприємство, яке планує «розмитнити» небудь вантаж зможе зробити це набагато швидше, використовуючи знання та зв'язку професійних брокерів. Мабуть, кожен з нас мав неприємний досвід взаємодії з органами виконавчої влади: вам або грубіянять через відсутньою довідки, або тягнуть розгляд справи, користуючись вашою необізнаністю. А якщо будь-яка затримка спричинить за собою великі збитки? Чи не простіше скористатися послугами професіоналів?

Останнім часом українські підприємці все частіше звертаються за допомогою до митних брокерів. Крім того, посилаючись на «прозахідний» курс України, експерти прогнозують збільшення попиту на подібні послуги.